Меню сайта

COPEGA OPPORTUNITY TOP

Італійська Стоматологічна установка преміум класу

Opportunity TOP

made in Italy
Італійська стоматологічна установка приміум класу. Відрізняється своєю простотою у використанні, багатофункціональністю, надійністю. Виготовляється та збирається на заводі в Італії вручну. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали, що забезпечить довговічне функціонування Установки. Чисті лінії, точність обробки нічого не залишено на волю випадку. Потужна, важка, стійка конструкція. Лита рамка. Проста в експлуатації та обслуговуванні.
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Примечание

СТОМАТОЛОГІЧНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ТИХ ХТО ЦІНУЄ
ЯКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ !!!

ТОВ «ПОЛІТ» /POLET LLC є офіційним дистриб'ютором найбільшого італійського виробника стоматологічних установок Copega в Україні, що десятиліттями освоює італійський та європейський ринок.
Ferrari - національна гордість в автомобільному секторі,
Copega - це національна гордість також і в медичному секторі,
оскільки Copega з давніх-давен розробляла методи проектування, виготовлення та тестування стоматологічних установок та крісел для стоматологів з 1967 року.

Высокий комфорт ("ПАМЯТЬ") особенно популярен во время длительных сеансов лечения.
Материалы, используемые для нашей продукции - все "благородные материалы",
такие как сталь и алюминий; протестируйте литой алюминиевый самоустанавливающийся рычаг Copega, сталь роликового подшипника, и вы будете удивлены легкостью и точностью движений.
КАЧЕСТВО Чистые линии, точность отделки, ничего не оставлено на волю случая в продуктах Copega.

Велика увага до деталей виділяє нас та робить нашу стоматологічну установку першокласним продуктом. ГІГІЄНІЧНІ СИСТЕМИ ДО ДЕНТАЛЬНИХ УСТАНОВОК Copega інтегрована система для швидкого ополіскування приладів. Натисканням двох клавіш панелі керування можна проводити очищення робочих інструментів між пацієнтом та іншим. система для швидкого ополіскування приладів Натисканням двох клавіш панелі управління можна проводити очищення робочих інструментів між пацієнтом та іншим прийомом пацієнта.


Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом
Імя
Телефон
Ваш коментар
Made on
Tilda