Меню сайта

Ethoss

Кістковий матеріал з ефектом мембрани синтетичного походження

Ethoss

made in England
Попрощайтеся з колагеновими мембранами.
І привітайте з Eth Oss!
Eth Oss(Великобританія) - двофазна матриця,
(Синтетичний матеріал не вимагає використання мембрани)!
Матеріал, що використовується ТОП-клініцистами для відновлення кісткової тканини - синтетичний матеріал нового покоління
EthOss усуває необхідність у донорських трансплантатах та штучних каркасах. Вбудований бар'єр усуває необхідність у додаткових мембранах та прискорює хірургічний процес.
Результатом цього стає швидше операція з мінімально низьким порогом болю для пацієнта.

ПРОСТА МЕТОДИКА
Його вбудоване сполучне на основі сульфату кальцію допомагає стабілізувати трансплантат і запобігти його потраплянню в м'які тканини, усуваючи необхідність додаткової колагенової мембрани.

БЕЗПЕЧНІШЕ
EthOss це 100% синтетичний матеріал. У ньому немає ні людської, ні тваринної складової, тому повна відсутність ризику перехресного зараження.

ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
EthOss випускається у вигляді зручного шприца-аплікатора двох розмірів – 0,5 куб. см та 1 куб. Його легко змішувати і швидко наносити в зону операції, а оскільки він добре зберігає свій обсяг, то немає необхідності в надмірному упресовуванні.

РЕУЛЬТАТИ, які передбачаються
EthOss повністю резорбується організмом і заміщається новою здоровою кісткою господаря – до 50% всього за 12 тижнів.

EthOss – це кістковий матеріал, розроблений імплантологами для імплантологів. Він складається з абсолютно біосумісних матеріалів, що стимулюють процеси регенерації кістки. Не містить тварин чи людських компонентів.
Чому синтетичний кістковий матеріал кращий за біологічні?
Кісткова пластика - одна з найбільш затребуваних операцій у щелепно-лицьовій хірургії та стоматології. Вона потрібна для підготовки пацієнта до встановлення дентального імплантату. Внаслідок різних стоматологічних патологій або тривалої відсутності зубів кістки піддаються атрофічним процесам і стають тонкими. Оскільки для встановлення та гарного приживання імплантату кістка повинна бути досить щільною, кісткова пластика допоможе виправити дефіцит кісткової тканини.
Костная пластика - одна из самых востребованных операций в челюстно-лицевой хирургии и стоматологии. Она нужна для подготовки пациента к установке дентального имплантата. Вследствие различных стоматологических патологий или длительного отсутствия зубов, кости подвергаются атрофическим процессам и становятся тонкими. Поскольку для установки и хорошей приживаемости имплантата кость должна быть достаточно плотной, костная пластика поможет исправить дефицит костной ткани.
Незалежна група у Face Book
Статті, наукові дослідження, клінічні випадки. Все це ви зможете знайти у співтоваристві Ethoss, та поспілкуватися з лікарями які вже давно використовують цей матеріал у практиці.

EthOss-регенерація кістки можлива

EthOss – це матеріал, який використовується в процедурах кісткової пластики. Це білий гранульований порошок, який перетворюється на пасту при змішуванні зі стерильним фізіологічним розчином. Потім ця паста наноситься на область, де потрібно більше кістки. EthOss сприяє швидкому відновленню росту кісток та повністю поглинається при заміні новою здоровою кісткою.
EthOss вбирається швидко - протягом 12 тижнів! до половини матеріалу має бути замінено вашою кісткою (точна швидкість варіюється від пацієнта до пацієнта). Матеріал, що залишився, буде повністю поглинений протягом наступних місяців. Це швидке виконання допоможе прискорити процедуру імплантації.
Матеріал був розроблений, щоб бути більш простим у використанні, ніж традиційні продукти кісткової пластики.
Його інноваційне вбудоване клітинне оклюзійне сполучне усуває необхідність у колагеновій мембрані, матеріал являє собою комбінацію ß-Tri-фосфату кальцію та сульфату кальцію, створюючи середовище, багате на іони фосфату та кальцію, що ідеально підходить для росту кісток. Сульфат кальцію діє як вбудований бар'єр проти проникнення м'яких тканин, усуваючи необхідність додаткової колагенової мембрани. EthOss® змішують у пасту, яку надзвичайно легко наносити, та наносять на місце операції за допомогою простої системи доставки шприца.
Після застосування на хірургічній ділянці EthOss® стає твердим і утворює напівжорсткий трансплантат, що забезпечує стабільний каркас, що призводить до вражаючих клінічних успіхів.
EthOss®, що поставляється в стерильному вигляді, випускається в 2 розмірах шприців (0,5 куб. см і 1 куб. см) і підходить для застосування при GBR, пародонтиті, щічних дефектах, пазухових трансплантатах і заповненні екстракційних патрубків.

Бори Ethoss

made in England
Набори для дегрануляції EthOss призначені для видалення дегрануляційної тканини з ділянки перед трансплантацією, забезпечуючи прямий контакт матеріалу трансплантату зі здоровою кісткою господаря та знижуючи ризик відмови.
Набори містять 4 бори різних розмірів, кожен із великими алмазними ріжучими кромками, призначеними для «полірування» кістки - агресивного видалення всіх м'яких тканин без пошкодження навколишньої кістки.
Бори можна використати до 100 разів, що робить їх вигідним вкладенням коштів для будь-якого імплантолога.
Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом