Меню сайта

FALKO

Бінокулярний зір високої чіткості з фокусуванням і регулюванням між зіницями Та можливісттю трансляції зображення

FALKO

FALKO пропонує бінокулярний зір високої чіткості з фокусуванням та регулюванням між зіницями. Два OLED-екрани і асферичні лінзи мають автостереоскопічний ефект, схожий на справжній стереоскопічний ефект, але не таким же. Подвійні OLED-панелі всередині FALKO забезпечують чітке висококонтрастне HD-зображення з нульовою затримкою для плавного та природного перегляду.

FALKO — це інноваційний запатентований* накладний дисплей, розроблений компанією Tecnomed Italia для медицини. FALKO дозволяє переглядати зображення з медичного обладнання для візуалізації , не відриваючи очей від пацієнта, і забезпечує оптимальну координацію рук і очей. Система FALKO є медичним пристроєм, придатним для використання в лікарняних операційних, хірургічних центрах, клініках.
*Зареєстровано патенти: N. 102022000007703 | № 102022000007700
як це Працює?
FALKO є відкритою системою, вона вдосконалює обладнання, з яким вона з'єднується, ефективно визначаючи нову гнучку екосистему та підвищуючи рівень точності, якості та безпеки медичних процедур. Процес передачі зображень у програму перегляду відбувається в режимі реального часу з затримкою менше 5 мс; явно нижчий за стандарт бездротових глядачів, який говорить про роботу в реальному часі з затримкою 50 мс.
Завдяки FALKO професіоналу більше не потрібно відводити погляд від місця операції, щоб переглянути зображення, що надходять від медичного обладнання для візуалізації, або переглянути параметри чи медичну карту пацієнта.
FALKO НЕ ЗМІНЮЄ СПОСОБ РОБОТИ, АЛЕ ЗМІНЮЄ ЇЇ ЯКІСТЬ!
Завдяки FALKO професіоналу більше не потрібно відводити погляд від місця операції, щоб переглянути зображення, що надходять від медичного обладнання для візуалізації, або переглянути параметри чи медичну карту пацієнта.
Хірургічні лампи з камерою
Навігатори імплантів
Інтраоральні камери та сканери
Багатопараметричні монітори
УЗД
Операційні мікроскопи
Завдяки системі FALKO можна поділитися тим, що бачить професіонал на глядачі під час операції, а встановивши мікрокамеру OKKIO (додатково) безпосередньо на глядачі FALKO, також можна поділитися точкою зору лікаря.
Цією інформацією, завдяки програмному забезпеченню, яке входить у комплект, можна поділитися до 300 учасників. Ідеально підходить для тих, хто проходить медичну освіту.
Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом