Меню сайта

HDX Dentri

Стоматологический Компьютерный Томограф с Цефалостатом и возможностью панорамных снимков

HDX Dentri

Південна Корея
HDX Dentri може похвалитися чудовою якістю знімків. Завдяки унікальним технологіям він поєднує простоту і логічно зрозумілий інтерфейс і надійність. Сумісний з усіма сучасними програмами. Кожен лікар отримає задоволення від роботи з цим апаратом та його зображеннями.
Функція швидкого сканування

Відомий своїми чіткими HD зображеннями

Dentri стане невід'ємною частиною вашої роботи. Потужний, але гнучкий Dentri Classic забезпечує широке поле зору (16X8 см) та чіткий панорамний знімок. Це дозволяє захопити зображення всього зубного ряду за одне сканування. Чисті алгоритми обробки зображень дозволяють забезпечити виключно якісні знімки для діагностики та планування імплантації.
Працюючи на обладнанні від компанії HDX WILL, лікар може спостерігати необхідну ділянку в 3D-форматі, маючи можливість розбивати проекцію на шари, будувати будь-які необхідні проекції та перерізи, виділяти та роздруковувати зрізи в різних площинах.
Томограф DENTRI 16х14.5 c цефалостатом має високу роздільну здатність сенсора, що дозволяє отримати високоякісне контрастне зображення;
мінімальний рівень випромінювання;
будь-який розмір знімка від 4х4 до 16х8;
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Примечание
Технічні характеристики
Розмір Вокселя: 0,10, 0,15, 0,20, 0,25, 0,30
Поле огляду сенсора: 16х8 см, Free Fov
Час сканування: 8 (Ultra Fast Scan) або 24 (Normal scan) сек
Напруга в трубці: 60-110 кВ
Фокальний діаметр: 0,5 мм
Сила струму у трубці: 5-10 мA
Час відновлення: менше 40 секунд з MAR
Регульована висота
Конструкція системи та технологічні можливості томографа HDX Dentri допускають проводити сканування в положенні сидячи – ця функція реалізована не у всіх виробників. Стоячі томографи вважаються компактнішими – вони добре поміщаються в приміщення малої площі, проте сидячі більш комфортні, покращують якість знімка за рахунок покращеної фіксації пацієнта.
MAR (Metal Artifact Reduction)
Поліпшення якості проекції здійснюється за підтримки алгоритму зниження виникнення артефактів MAR (Metal Artifact Reduction) або шумозаглушення металів при томографії. Поява артефактів пов'язана зі знаходженням в області сканування матеріалу із надмірно високою щільністю, що перешкоджає проходженню рентгенівських променів, це знижує діагностичну цінність 3D-досліджень. Використання алгоритму MAR зберігає високу якість проекції під час сканування твердих сплавів. можливість отримувати якісні зображення навіть за наявності у пацієнта металевих імплантів;
Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом
Імя
Телефон
Ваш коментар
Made on
Tilda