Меню сайта

X Cat

Мобільний комп'ютерний томограф

XCAT

made in USA
Інноваційний пристрій Xoran® xCAT® є повністю інтегрованою, портативною, пересувною, об'ємною комп'ютерною томографічною системою, пристосованою до виведення тривимірних зображень з різним типом високої роздільної здатності.

Комп'ютерний томограф X Cat від Американського виробника Xoran.

Єдиний у світі Томограф, який не вимагає спеціально обладнаних приміщень, не прив'язаний до місця, який можна використовувати в будь-яких приміщеннях і перевозити з клініки до клініки, з палати до палати, з операційної до операційної! При цьому, для роботи Ікскату потрібне лише підключення до мережі 220-240 вольт, і навіть за відсутності електроенергії, X CAT може зробити два знімки завдяки вбудованій батареї.
XCat підключається до інтернету та працює на базі DICOM. Увімкнення X CAT займає 60 секунд. Голова пацієнта, руки, ноги будуть проскановані та можуть бути відображені на екрані з діагоналлю 19 дюймів вже через дві хвилини. Всі необхідні маніпуляції із зображенням так само проводяться на самому X CAT. Вибирається товщина зрізу від 0.4 мм, регулюються відтінки сірого тощо.
Насправді ж X CAT можна зручно вести базу пацієнтів, аналізувати та вивчати знімки, робити нотатки, при потребі виводити знімки на вбудований дисковод (диск), USB або передавати Iernet у форматі DICOM.
X CAT випромінює дуже малий рівень радіації, приблизно в п'ять-шість разів менше, ніж інші Томографи.
Можна застосовувати:
До операції, Під час операції, Після операції, У будь-яких приміщеннях.
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Примечание
Простота у використанні та безпека
Поєднання простоти використання, транспортабельності та властивостей передачі зображень роблять XCat функціональною томографічною установкою, що відрізняється від інших на сучасному ринку.
Оскільки пристрій використовується в операційній або амбулаторній клініці, воно забезпечує низький рівень радіаційного випромінювання, оперативність, і виводить рівень комп'ютерної томографії на рівень світових стандартів практично в будь-яких умовах, що дозволяють провести безпосередньо клінічну діагностику.
XCAT® систематизує весь процес діагностики, що зменшує потребу у більш дорогій обробці зображень, а також час проведення в операційній, знижуючи перспективність ревізійної хірургії.
За останні роки установка xCAT використовувалася відомими на весь світ хірургами-отоларингологами Університету штату Пенсільванія, Вандербільтського університету, медичних університетів Ганновера, Німеччини та Університетської клініки Мангейма, і серед іншого, у ФЕХОП (функціональній ендоскопічній хірургії та процедурах). -лицьової хірургії.
Лікарі простежували значні покращення в комплексі своїх досліджень, яких досягли шляхом використання пре-, інтра- та післяопераційного сканування.
Невідкладна допомога
Xoran xCAT® надає хірургам унікальну можливість зробити швидко та легко пре-, інтра- та післяопераційний виведення 3D зображення комп'ютерної томографії відповідно до всіх світових стандартів. Дослідження довели, що і у функціональній ендоскопічній хірургії навколоносових пазух та щелепно-лицьової хірургії, інтраопераційні зображення, отримані за допомогою xCAT®, є важливим засобом для клінічних досліджень. Ці зображення дозволяють миттєво оцінити результати роботи хірургів у ході операції, усунути тут і зараз труднощі, тоді як у 30% подібних досліджень потрібно додаткове хірургічне втручання.
Установка Xoran XCat може бути використана для моніторингу прооперованих пацієнтів, які перебувають у постільному режимі, протягом всього процесу відновлення, уникаючи їхнього транспортування у відділення радіології, що може знизити ризик виникнення ускладнень через пересування ослабленого хворого.
Амбулаторне лікування
Пристрій Xoran xCAT® може широко застосовуватись у різних додаткових клінічних умовах, таких як центри хірургії, пункти невідкладної допомоги, лікувальні центри спортивної медицини або загальні центри обробки зображень.
Низький рівень опромінення xCAT® і портативна функція дозволяє застосовуватися 3D зображенням, що відповідають світовим стандартам комп'ютерної томографії у всіх клінічних областях, де інші рентгенівські апарати типу С-дуга або пристрої з меншим ареалом комп'ютерної томографії матимуть труднощі з адаптацією або вже з вливанням робочий процес. Невелика установча поверхня повністю укомплектованого багатофункціонального пристрою Xoran xCAT® дозволяє швидко і легко пересуватися приладу з кімнати в кімнату, а низький рівень радіації дозволяє використовувати апарат у будь-яких приміщеннях.
Технічні характеристики
Машина важить 520 фунтів (235,87 кг).
Розміри: 32×47×60 дюймів (81,28×119,38×152,4 см).
XCAT використовує напругу в трубці 120 кВ та струм 6 мА.
XCat підключається до інтернету та працює на базі DICOM.
Увімкнення X CAT займає 60 секунд.
Голова пацієнта, руки, ноги будуть проскановані і можуть відображатися на екрані з діагоналлю 19 дюймів (1280х1024 пікселя) вже через дві хвилини.
Всі необхідні маніпуляції із зображенням так само проводяться на самому X CAT. Tовщина зрізу від 0.4 мм, регулюються відтінки сірого і т.д.
FOV може становити 14×24 см
Проекції: MPR (Мультипланарна реконструкція)
осьові/сагітальні/косі/3-D

Насправді ж X CAT можна зручно вести базу пацієнтів, аналізувати та вивчати знімки, робити нотатки, при потребі виводити знімки на вбудований дисковод (диск), USB або передавати Iernet у форматі DICOM.
X CAT випромінює дуже малий рівень радіації, приблизно в п'ять-шість разів менше, ніж інші Томографи.
Працює від мережі 220-240вольт. Може зробити та обробити два знімки без підключення до мережі.
Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом
Імя
Телефон
Ваш коментар
Made on
Tilda