Меню сайта
Рентген діагностика бійців

Рентгенологія і армія

Перемога, перемир'я або будь-який інший результат військового протистояння (країн, держав, армій) щоразу означає не тільки конкурентність щодо мистецтва управління військами, а і, в значій мірі, потенціал і координацію ресурсного, медичного та ін. забезпечення армії.

Можливості оперативного застосування (легких портативних) рентгенівських апаратів (на полі бою, на сортувальній площадці ПМП, в операційній) суттєво впливає на точність (діагностики стану бійця), черговість (надання медичної допомоги), вчасний і необхідеий об'єм (медичної допомоги на передньому країі лінії зіткнення), і адекватне визначення (подальшої логістики на типовому маршруті надання медичної допомоги).

Пошуки інжєнерних рішень на шляху створення переносного (портативного) рентгенівського апарату для військових велись біля 100 років. І військові, і медики, і інженери добре розуміли ефективність (такої технологічної розробки), зростання якості (медичної допомоги у цілому) і зменшення кількості невиправданих санітарних втрат (на шляхах евакуації поранений і хворих у військовий час).

Безумовно, цифровий рентгенівський апарат має можливості

 • визначати стан кісткових тканин у поранених

 • локалізацію уламків, куль (дозволяючи навіть в умовах польової операції виконувати до 10-15 рентгенівських знімків без перевищення сумарної дозволеної дози радіпційного опромиінення (як щодо бійця, так і щодо медичного персоналу);

 • визначати стан органів грудної клітки (що важливо не тільки для бійців з підозрою на пневмонію, а й для населення на окупованих територіях під час розповсюдження вірусних епідемій: апарат дозволяє виконувати серії рентгенівських досліджень з інтервалом між пацієнтами у 15 секунд) і передавати по wi-fi якісне цифрове зображення (до лікарів: хірурга, травматолога та ін.) Точне і зважєене рішення (що і як робити з пораненим бійцем) приймається блискавично: без втрат часу, без втрат крові бійця, без втрат ресурсу військових медиків на транспортування, беp невиправданих санітарних та людських втрат;

 • визначати стан (транспортабельності/ нетранспортабельності) бійця, необхідність / відсутність необхідності транспортної іммобілізації;

 • наявність/ відсутність внутрішніх кровотеч, уламків і куль, що можуть спричинити кровотечу та ін.

Разом з тим - це високоточний і безпечний технологічний пристрій , - вже знаходиться на матеріально-технічному забезпеченні медичних служб у арміях США, Півд. Кореї, Китаю, Росії та ін. Наявність такого технологічного рішення внесло суттєві корекції у військово-медичну доктрину сучасних армій світу, військово-медичну логістику, критерії медичного сортування і вцілому на якість тактичної медицини і відсоток санітарних втрат.

Сучасні портативні цифрові рентгенівські апарати, на відміну від мобільних госпітальних апаратів (мають вагу до 3 кг),

 • можуть швидко визначати (ураження легень: вірусна ковідна пневмонія, ураження отруйними газами, туберкульоз);

 • робити понад 100 цифрових знімків від однієї зарядки акумулятора

 • рівень випромінення корейського рентгенапарату Mine-2 у 100-500 раз менший ніж випромінення від стандартного рентгенівського дослідження у поліклініці;

 • можливість передавати зображення по Wi-Fi (будь-якому консультанту на будь-яку відстань, формувати архіви, порівнювати рентген у динаміці тощо); можливість безпечно виконувати рентгенівські контрольні дослідження (під час операції, під час транспортування, під час складних репозицій уламків кінцівок, тазу, черепу тощо).

Разом з тим ми не змогли визначитись з колом фахових держслужбовців, яких би зацікавила можливість впровадження в Україні і практика використання високомобільного портативного цифрового цифрового апарату Mine-2: ні під час високовірулентної пандемії Ковід-19, ні під час військових дій з масованими ударами по медичним закладам з фактичною відсутністю необхідної шпитальної бази, консультантів та медичного персоналу. Куди б я не звертався - кругом тиша: "Ми закупляємо те що «нам потрібно». ..


HDT MINE2

Портативний цифровий рентген апарат нового покоління для загального використання.
 1. 100 знімків на одному заряді
 2. Бездротова передача зображень
 3. Простота і зрозумілий інтерфейс
 4. Високий рівень безпеки
 5. Екстремальна мобільність – 1.8к
 6. Швидка зарядка

Призначений для використання
 • Поза медичним закладом: на місці травми, ДТП, у військово-польових та сортувальних медпунктах - (політравма, переломи, пневмонії та ін.); для швидкої, екстреної медичної допомоги у комплекті штатного обладнання санітарного транспорту; у відділеннях реанімації;
 • при масовому скринінгу населення, у сільській місцевості (ковід-19, пневмонії, туберкульоз, онкологія); для амбулаторних та неходячих пацієнтів.
Технічні характеристики
• Маса 1,8 кг; фокусний об'єктив 4 мм; напрямний промінь; розмір фокусної плями – 0,4 мм;
• Трубка 60 kv/2 ma; вибір часу експозиції не більше 0.01 сек. - 1.3 сек; пульт дистанційного керування; акумулятор тривалої роботи.
Цифровий рентгенівський детектор
• Високочутливий детектор CsI A3D із конвертацією 1Gbit AD; підтримка A3D (автоматичне виявлення експозиції). Тип TFT – A-si; сцинтилятор на основі CSL. Розмір пікселів – 140 мкм; Кількість рентген чутливих точок 3072 х 3072 пікселів.

• NTF @ 0.5lp /мм – (Typ.) 89%; DQ3 @ 0.1lp / мм - (Typ.) 72%; A/D перетворення/виведення даних – 1Gbit/1Gbit. Час циклу/повне зображення - 8 сек./3 сек;

• Легкий водостійкий водо- та пилозахищений магнієво-карбоновий корпус (IP41 Level
4);
• Зовнішні розміри (460 мм x 460 мм x 15.5 мм); маса 3.2 кг; площа детектора – 430.08 x 430.08 мм;

Програмне забезпечення DR Console
 • Консоль HDT DR Sohware – це веб-браузер, який містить усі основні інструменти для якісного перегляду зображень. Він не тільки відображає інформацію про пацієнтів, але також дозволяє редагування одержуваних зображень;
 • Підтримка DICOM та PACS; бездротова передача даних між генератором та детектором; Високоякісна адаптована обробка зображень.

Безпека

• Максимально-допустима доза опромінення відповідає лімітам, встановленим ДЕРЖАВНИМИ САНІТАРНИМИ ПРАВИЛАМИ ТА НОРМАМИ "Гігієнічні вимоги щодо влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів та проведення рентгенологічних процедур" Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 листопада 2007 р.
• Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 02 лютого 2005 р. № 54 «Про затвердження державних санітарних правил «Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20 травня 2005 р. за № 552/10832.
Зворотній зв'язок
Залиште свої контакти та наш менеджер Вам зателефонує найближчим часом
Імя
Телефон
Ваш коментар
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Примечание
Made on
Tilda